Joanna Woynarowska - Psycholog

Joanna Woynarowska

Psycholog

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Gdańskim (2003) oraz studiów podyplomowych z psychologii klinicznej. Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne (2008-2011). Przygotowuje się do egzaminów, w celu uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz tytułu specjalisty klinicznego. Pracuje zgodnie ze standardami etycznymi zawodu psychologa oraz standardami pracy psychoterapeutycznej i etycznej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, którego jestem członkiem. Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc na bieżąco w szkoleniach, seminariach i konferencjach.

Moje doświadczenie zdobywałam w różnych obszarach oddziaływań psychologicznych: diagnozie, interwencji kryzysowej, terapii. Aktualnie moja praca skupia się wokół oddziaływań terapeutycznych. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych, par i rodzin, w nurcie integracyjnym, w oparciu o dialog i relację, korzystając z wiedzy psychodynamicznej, systemowej i egzystencjalnej.
Terapię rozumiem, jako spotkanie, podczas, którego dzięki stworzeniu bezpiecznego miejsca i atmosfery, można opowiedzieć swoją historię, która przyprowadziła do aktualnego miejsca w życiu. Rozmowa psychoterapeutyczna pozwala rozejrzeć się wokół siebie, pomyśleć, uznać, przeżyć i podążać dalej drogą, którą się wybierze.    

Umów wizytę

Konsultacja psychologiczna 150 PLN

Psychoterapia indywidualna 150 PLN