Beata Grzybek - Psycholog, psychoterapeuta

Beata Grzybek

Psycholog, psychoterapeuta

Beata Grzybek, psycholog i dyplomowany psychoterapeuta. Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego.
Absolwentka:Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, 4 letniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, 2 letniego Studium Psychoterapii i Treningu Interpersonalnego, Studiów Podyplomowych „Wczesne wspomaganie rozwoju” (Uniwersytet Gdański), Studium Psychoterapii Uzależnień – Instytut Psychologii Zdrowia (Warszawa), Rocznego Programu Edukacji Psychologicznej w zakresie psychoterapii, psychoedukacji i rozwoju osobistego w konwencji metody Gestalt – Instytut Treningu i Edukacji Psychologicznej w Krakowie
Nadal pogłębia wiedzę na różnych konferencjach i warsztatach.

Wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobywała pracując jako psycholog i psychoterapeuta w placówkach sektora publicznego  m.in   Klinice Psychiatrii Rozwojowej, Zaburzeń Psychotycznych i Wieku Podeszłego w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku na oddziale dziecięco - młodzieżowym,  na Oddziale Zaburzeń Nerwicowych i Osobowości w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim,  Poradni Psychiatryczno - Psychologicznej w Gdańsku.
Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów związanych z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Umów wizytę

porada psychologiczna: 150pln
konsultacje przed rozpoczęciem psychoterapii indywidualnej: 150pln
psychoterapia indywidualna: 120pln